Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jamie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jamie.
Është emri yt Jamie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jacob
Variante:Jayme
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1028215 Jamie's në Facebook. Pozicioni #83
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore korean emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga JamiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamie? Voto për emrin tënd