Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jamesina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jamesina.
Është emri yt Jamesina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai mori thembra, ai do të mbrojë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Jansen, Johnson, Jameson, Jamieson, Jenson, Jamison, Janssen, Janson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jensina, Jongin, Jamenson, Jeongmin, Jasmijn, Jensine, Jamyson, Jung Min
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Jamesina's në Facebook. Pozicioni #109644
Kategoritë:
Komente nga JamesinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamesina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamesina? Voto për emrin tënd