Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jansen

Është emri yt Jansen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Johnson, Jameson, Jamieson, Jenson, Jamison, Janssen, Janson, Jensen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jensina, Jongin, Jamenson, Jeongmin, Jasmijn, Jensine, Jamyson, Jung Min
Vlerësimi:
5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8710 Jansen's në Facebook. Pozicioni #6582
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga JansenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jansen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jansen? Voto për emrin tënd