Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jameson

Është emri yt Jameson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jansen, Johnson, Jamieson, Jenson, Jamison, Janssen, Janson, Jonson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jensina, Jongin, Jamenson, Jeongmin, Jensine, Jasmijn, Jamyson, Jung Min
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14945 Jameson's në Facebook. Pozicioni #4292
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga JamesonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jameson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jameson? Voto për emrin tënd