Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ib

Është emri yt Ib? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ibi
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2780 Ib's në Facebook. Pozicioni #16133
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore danez emrat boy
Komente nga IbPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ib? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ib? Voto për emrin tënd