Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jacobus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jacobus.
Është emri yt Jacobus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Jacques-Ives, Jebus, Josephs, Jovica, Jabez, Javes, Josephus, Javas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Japke, Jeevika, Jaapje, Jefke, Jeipke, Jeepke, Jeipkje, Jiepkje
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2625 Jacobus's në Facebook. Pozicioni #16812
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JacobusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jacobus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jacobus? Voto për emrin tënd