Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josephs

Është emri yt Josephs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jacques-Ives, Jebus, Jovica, Jabez, Javes, Jacobus, Javas, Josephus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Japke, Jeevika, Jaapje, Jefke, Jeipke, Jeepke, Jeipkje, Jiepkje
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Josephs's në Facebook. Pozicioni #94461
Kategoritë:
Komente nga JosephsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josephs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josephs? Voto për emrin tënd