Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barbara

Është emri yt Barbara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Baai, Babette, Babiche, Barbary, Barbel, Barbele, Barbera, Barberdina, Barbertine, Barbertsje, Barbora, Barbra, Berbe, Berbel, Berber, Berbera, Berbertsje, Berby, Warwára, Βαρβαρα
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berber, Barbro, Barbary, Barbora, Barbra, Barbrea, Berbera, Barbera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 618 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 387 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 383 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 381 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 586 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 585 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Bjordi, Nilaj, Albenisi, Nilaji, Eron, Leodoni
Emrat e motrave:Leontina, Tina, Dona, Tringa, Nesssa
Facebook:

+/- 881915 Barbara's në Facebook. Pozicioni #105
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga Barbara


Barbara ( 14 vjeç) 2018-06-16
NUK ME PELQEN EMRI IM
Barbara 2018-06-16
EMRI IM ERON ME PELQEN SHUME

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barbara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barbara? Voto për emrin tënd