Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barbora

Është emri yt Barbora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Barbara
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berber, Barbara, Barbro, Barbary, Barbra, Barbrea, Berbera, Barbera
Vlerësimi:
4/5
yje 375 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 298 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 297 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 294 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 369 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 371 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3610 Barbora's në Facebook. Pozicioni #13187
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga BarboraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barbora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barbora? Voto për emrin tënd