Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barbra

Është emri yt Barbra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Barbara
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berber, Barbara, Barbro, Barbary, Barbora, Barbrea, Berbera, Barbera
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11605 Barbra's në Facebook. Pozicioni #5241
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BarbraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barbra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barbra? Voto për emrin tënd