Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dar.
Është emri yt Dar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Daron
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue, Drury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10160 Dar's në Facebook. Pozicioni #5863
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga DarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dar? Voto për emrin tënd