Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dara

Është emri yt Dara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Darius
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Deidre, Drea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 217 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 158 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 158 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 190 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 190 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34775 Dara's në Facebook. Pozicioni #2163
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Emrat popullore irlandeze - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga DaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dara? Voto për emrin tënd