Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ledina

Është emri yt Ledina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leyton, Louden, Lytton, Lotan, Layton, Lathan, Lawton, Leathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Laudine, Lidwina, Lydian, Lodema, Litonya, Laodamia, Latona, Ludwina
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Liku
Emrat e motrave:Lina, Lida
Facebook:

+/- 325 Ledina's në Facebook. Pozicioni #77000
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Ledina


Ledina ( 14 vjeç) 2016-06-16
mein name ochsen haben entschieden ich mag mehr
Ledina ( 14 vjeç) 2016-06-16
mein name ochsen haben entschieden ich mag mehr
Ledina ( 14 vjeç) 2016-06-16
mein name ochsen haben entschieden ich mag mehr
Ledina ( 21 vjeç) 2017-11-06
Mendoj se esht I mir Dhe nk e knshm njerez

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ledina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ledina? Voto për emrin tënd