Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lina

Është emri yt Lina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Liena, Liene, Lieneke, Lienke, Line, Lineke, Linette, Lyntsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 314 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 197 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 197 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 194 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 292 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 294 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ledina, Laureta, Kristina, Kanita, Armela
Facebook:

+/- 165840 Lina's në Facebook. Pozicioni #610
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga LinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lina? Voto për emrin tënd