Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lohan

Është emri yt Lohan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lon, Luan, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Ani, Leo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 790 Lohan's në Facebook. Pozicioni #40572
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga LohanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lohan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lohan? Voto për emrin tënd