Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lean

Është emri yt Lean? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Zdi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7180 Lean's në Facebook. Pozicioni #7660
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Lean


Lean ( 2 vjeç) 2017-05-14
Jo
Lean ( 1 vjeç) 2018-04-20
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lean? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lean? Voto për emrin tënd