Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Line

Është emri yt Line? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lina
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4/5
yje 225 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 217 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 217 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11765 Line's në Facebook. Pozicioni #5181
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga LinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Line? Voto për emrin tënd


Është emri yt Line? Voto për emrin tënd