Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liene

Është emri yt Liene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lina
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2330 Liene's në Facebook. Pozicioni #18364
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga LienePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liene? Voto për emrin tënd