Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gilda

Është emri yt Gilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gildo, Gold, Gildi, Galahad, Gilad, Gjalt, Goliath, Gildea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giulietta, Gilit, Golda, Galatea, Goldie, Gleda, Galit, Geldau
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16380 Gilda's në Facebook. Pozicioni #3996
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gilda? Voto për emrin tënd