Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gjalt

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gjalt.
Është emri yt Gjalt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:vlera, pagesa, shpërblim, sakrifica
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gildo, Gold, Gildi, Galahad, Gilad, Goliath, Gildea, Gleth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giulietta, Gilda, Gilit, Golda, Galatea, Goldie, Gleda, Galit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Gjalt's në Facebook. Pozicioni #399258
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga GjaltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gjalt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gjalt? Voto për emrin tënd