Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gildo

Është emri yt Gildo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gelt
Djem me tinguj të ngjashëm:Gold, Gildi, Galahad, Gilad, Gjalt, Goliath, Gildea, Gleth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giulietta, Gilda, Gilit, Golda, Galatea, Goldie, Gleda, Galit
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 820 Gildo's në Facebook. Pozicioni #39558
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GildoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gildo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gildo? Voto për emrin tënd