Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lawton

Është emri yt Lawton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leyton, Louden, Lytton, Lotan, Layton, Lathan, Leathan, Leiton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ledina, Laudine, Lidwina, Lydian, Lodema, Litonya, Laodamia, Latona
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1640 Lawton's në Facebook. Pozicioni #23816
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga LawtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lawton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lawton? Voto për emrin tënd