Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Layton

Është emri yt Layton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leyton, Louden, Lytton, Lotan, Lathan, Lawton, Leathan, Leiton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ledina, Laudine, Lidwina, Lydian, Lodema, Litonya, Laodamia, Ludwina
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4920 Layton's në Facebook. Pozicioni #10327
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga LaytonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Layton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Layton? Voto për emrin tënd