Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leyton

Është emri yt Leyton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Louden, Lytton, Lotan, Layton, Lathan, Lawton, Leathan, Leiton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ledina, Laudine, Lidwina, Lydian, Lodema, Litonya, Laodamia, Latona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1405 Leyton's në Facebook. Pozicioni #26686
Kategoritë:
Komente nga LeytonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leyton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leyton? Voto për emrin tënd