Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lodovico

Është emri yt Lodovico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lodewijk
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludovico, Luduvico, Ludvik, Ludvig, Ludovikus, Ludovic, Ludovicus, Lodevicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ludovica, Ludvika, Lodevika, Lodovica, Ludovika, Lodevique, Ludovique, Lieuthibich
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Lodovico's në Facebook. Pozicioni #76161
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LodovicoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lodovico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lodovico? Voto për emrin tënd