Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ludvig

Është emri yt Ludvig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hlutwig
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludovico, Lodovico, Luduvico, Ludvik, Ludovikus, Ludovic, Ludovicus, Lodevicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ludovica, Ludvika, Lodevika, Lodovica, Ludovika, Lodevique, Ludovique, Lieuthibich
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1705 Ludvig's në Facebook. Pozicioni #23127
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga LudvigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ludvig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ludvig? Voto për emrin tënd