Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ludovico

Është emri yt Ludovico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hlutwig
Djem me tinguj të ngjashëm:Lodovico, Luduvico, Ludvik, Ludvig, Ludovikus, Ludovic, Ludovicus, Lodevicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ludovica, Ludvika, Lodevika, Ludovika, Lodovica, Lodevique, Ludovique, Lieuthibich
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 900 Ludovico's në Facebook. Pozicioni #36877
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Ludovico


Ludovico ( 16 vjeç) 2016-09-04
Emer Super

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ludovico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ludovico? Voto për emrin tënd