Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luduvico

Është emri yt Luduvico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ludovico, Lodovico, Ludvik, Ludvig, Ludovikus, Ludovic, Ludovicus, Lodevicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ludovica, Ludvika, Lodevika, Ludovika, Lodovica, Lodevique, Ludovique, Lieuthibich
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Luduvico's në Facebook. Pozicioni #759679
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LuduvicoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luduvico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luduvico? Voto për emrin tënd