Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Logan

Është emri yt Logan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lawson, Lujan, Lucian, Lakshman, Logen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana
Vlerësimi:
5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 207780 Logan's në Facebook. Pozicioni #487
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore arab emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga LoganPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Logan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Logan? Voto për emrin tënd