Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lawson

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lawson.
Është emri yt Lawson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lujan, Lucian, Logan, Lakshman, Logen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6655 Lawson's në Facebook. Pozicioni #8159
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga LawsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lawson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lawson? Voto për emrin tënd