Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emiljano

Është emri yt Emiljano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emiljan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emmelijn, Enilson, Emily-Jean, Emily-Jane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Mico, Noizi
Emrat e vëllezërve:Gurim
Emrat e motrave:Inelda, Regina, Enisa, Xhuljana, Fiqirete, Teuta, Rovena, Elisa, Silva, Catlee
Facebook:

+/- 555 Emiljano's në Facebook. Pozicioni #52397
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Emiljano


Emiljano ( 21 vjeç) 2016-07-19
shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emiljano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emiljano? Voto për emrin tënd