Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rivano

Është emri yt Rivano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Ruben, Robin, Reuben, Reuven, Robbin, Rehoboam, Raban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Rubina, Robina, Roviena, Revan, Robyn, Rufine, Rehpaim
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Rivano's në Facebook. Pozicioni #167614
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RivanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rivano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rivano? Voto për emrin tënd