Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enzio

Është emri yt Enzio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enzo, Enes, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji, Ewansiha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Enisa, Enija, Eing, Enza, Enco, Eneng, Eunika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Enzio's në Facebook. Pozicioni #94684
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga EnzioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enzio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enzio? Voto për emrin tënd