Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bjorna

Është emri yt Bjorna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bjorn, Bjørn, Bjoern, Bjurn, Bajram, Besyrwan, Bjorne, Bjarne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bjoran, Bashirun, Bjarna, Bakarne, Buse Irem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ina
Facebook:

+/- 40 Bjorna's në Facebook. Pozicioni #366391
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga BjornaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bjorna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bjorna? Voto për emrin tënd