Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Endre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Endre.
Është emri yt Endre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Endri, Ender, Endra, Endrie, Emeterio, Endriw, Endryw
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endry, Endora, Emma-Diara, Euandra, Endrew, Entoria, En Natura, Endrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2405 Endre's në Facebook. Pozicioni #17938
Kategoritë:Emrat greke - Popullore hungarez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga EndrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endre? Voto për emrin tënd