Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endora

Është emri yt Endora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Endri, Ender, Endre, Endra, Endrie, Emeterio, Endriw, Endryw
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endry, Emma-Diara, Euandra, Endrew, Entoria, En Natura, Endrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Endora's në Facebook. Pozicioni #64605
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga EndoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endora? Voto për emrin tënd