Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ormar

Është emri yt Ormar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ori
Emrat e vëllezërve:Endri, Jurzan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Ormar's në Facebook. Pozicioni #319761
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga OrmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ormar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ormar? Voto për emrin tënd