Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anjanetta

Është emri yt Anjanetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anuchand, Ancenned, Anshu Samad, Anggi Sasmita, Angga Winata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjanette, Annjeanette, Angeniet, Angenita, Angenieta, Anjeanette, Anna Nguyên Thùy, Anganita
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Anjanetta's në Facebook. Pozicioni #335879
Kategoritë:
Komente nga AnjanettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjanetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjanetta? Voto për emrin tënd