Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annjeanette

Është emri yt Annjeanette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anuchand, Ancenned, Anshu Samad, Anggi Sasmita, Angga Winata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjanette, Angeniet, Angenita, Angenieta, Anjeanette, Anna Nguyên Thùy, Anganita, Anjanetta
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Annjeanette's në Facebook. Pozicioni #119320
Kategoritë:
Komente nga AnnjeanettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annjeanette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annjeanette? Voto për emrin tënd