Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anjanette

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anjanette.
Është emri yt Anjanette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anuchand, Ancenned, Anshu Samad, Anggi Sasmita, Angga Winata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annjeanette, Angeniet, Angenita, Angenieta, Anjeanette, Anna Nguyên Thùy, Anganita, Anjanetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4140 Anjanette's në Facebook. Pozicioni #11842
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga AnjanettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjanette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjanette? Voto për emrin tënd