Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antje

Është emri yt Antje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Amadeus, Andis, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Amotz, Antok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Amyntas, Anthasazia, Amdis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4370 Antje's në Facebook. Pozicioni #11344
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga AntjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antje? Voto për emrin tënd