Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annette

Është emri yt Annette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 130 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 118 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 244130 Annette's në Facebook. Pozicioni #427
Kategoritë:Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AnnettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annette? Voto për emrin tënd