Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annechinus

Është emri yt Annechinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Annegienus, An Khang, Anh Quang, Annechienus, Anushkans, Anh Khuong, Ahn Quang
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angeniska, Angenieske, Angniesje, Angenis, Angeniesje, Anjanique, Anh Khang, Angang
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga AnnechinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annechinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annechinus? Voto për emrin tënd