Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annika

Është emri yt Annika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 294 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 196 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 195 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 196 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 280 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 277 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28680 Annika's në Facebook. Pozicioni #2548
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Top 100 etiopian emrat - Popular skandinave Emrat - Popullore fund emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga AnnikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annika? Voto për emrin tënd