Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amos

Është emri yt Amos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus, Anguysh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34035 Amos's në Facebook. Pozicioni #2203
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga AmosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amos? Voto për emrin tënd