Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renne

Është emri yt Renne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rein
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Amos
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2235 Renne's në Facebook. Pozicioni #18948
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore fund emrat boy
Komente nga Renne


Renne ( 3 vjeç) 2019-12-28
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renne? Voto për emrin tënd