Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anes

Është emri yt Anes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus, Anguysh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nesi, Anju, Haxhi, Nes, Pacient, Jo
Emrat e vëllezërve:Anes, Adni, Anik, Amir, Edon, Nasim, Ska, Aldin
Emrat e motrave:Anila, Gentiana, Blerina, Erblina, Anisa, Ska, Alea
Facebook:

+/- 2215 Anes's në Facebook. Pozicioni #19095
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore fa emrat boy - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga Anes


Anes ( 9 vjeç) 2016-06-17
E pelqejn shume emrin tim andaj vetem kuptimin eketij emri dua qe ta kem me shume se "veq emer musliman"
Anes 2016-09-23
Jo
Nazife ( 29 vjeç) 2016-10-04
Kuptimi i sakt i emrit tim
Anes ( 16 vjeç) 2018-01-29
Emri im dmth ne turçisht komandand
Anes ( 26 vjeç) 2018-05-31
Emri “Anes” a eshte musliman?
Anes ( 5 vjeç) 2019-02-13
Thjesht e pelqej shum ket emer i bukur po edhe shum let me shqiptu

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anes? Voto për emrin tënd