Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldin

Është emri yt Aldin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alwine
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn, Aldwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Anes
Emrat e motrave:Almedina
Facebook:

+/- 4910 Aldin's në Facebook. Pozicioni #10344
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga AldinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldin? Voto për emrin tënd