Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldina

Është emri yt Aldina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldona, Aldana, Ahladini, Alldonna, Alldona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Eren, Alman
Emrat e motrave:Gresa
Facebook:

+/- 1250 Aldina's në Facebook. Pozicioni #29098
Kategoritë: - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga AldinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldina? Voto për emrin tënd