Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldana

Është emri yt Aldana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldona, Aldina, Ahladini, Alldonna, Alldona
Vlerësimi:
4/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 710 Aldana's në Facebook. Pozicioni #43975
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga AldanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldana? Voto për emrin tënd